Generic selectors
Тільки точні співпадіння
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати в сторінках

Український виробник поліетиленових труб, терморезисторних та стикових з’єднувальних частин для водо-, тепло-, газопроводів

Лазерне маркування ПЕ труби та Фітинга

Компанія «ТерПолімерГаз» вже 15 років виготовляє продукцію для монтажу та будівництва поліетиленового газо- і водопроводів. Щоб задовольняти тисячі наших клієнтів та гарантувати якість нашої продукції, ми постійно мусимо вдосконалюватись, забезпечувати надійність та надавати гарантію якості впродовж багатьох років після встановлення нашої продукції.

Саме тому ми вирішили впровадити у виробництво ПЕ труби лазерне маркування. Це має ряд переваг як для нас, як виробника, так і для клієнта:

  • захист від підробки
  • можливість швидко ідентифікувати виріб
  • є інформація про виробника
  • є дані про номер партії
  • відомі дата та навіть час випуску, що важливо в експлуатації

Оскільки терміни експлуатації нашої продукції є досить тривалими та складають 50-100 років, такі дані є дуже важливими для покупця. Дуже важливо, щоб таке маркування було стійким до впливу чинників навколишнього середовища.  Також таке нанесення дещо спрощує вимірювання, оскільки маркування наноситься рівномірно на кожен метр труби, а також спрощує зберігання, складування та фасування продукції на складах.

Будь-ласка, для замовлень телефонуйте за номерами:
+380674833833
+380957116646