Generic selectors
Тільки точні співпадіння
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати в сторінках

Український виробник поліетиленових труб, терморезисторних та стикових з’єднувальних частин для водо-, тепло-, газопроводів

Труби PE-RT для транспортування гарячої води та тепло постачання

Як свідчить спостереження, за кілька останніх років, використання сировини PE-RT (поліетилен підвищеної термостійкості) все більше і більше зростає. Найчастіше з неї виготовляють труби, які використовуються в промислових і побутових системах.

Компанія «ТерПолімерГаз» виготовляє труби та фітинги з PE-RT – поліетилену підвищеної термостійкості для гарячої води та опалення діаметру від 16 мм до 630 мм (від труби для теплого полу, до теплової магістралі)

Умови у яких прокладено більшість трубопроводів вимагають неабиякої стійкості до впливу тиску і температури. Звичайний поліетилен не термостійкий і являє собою сукупність довгих вуглеводневих молекул, які ніяк не пов’язані один з одним. При нагріванні звичайного поліетилену (PE) його двомірна структура не пов’язаних молекулярних ланцюжків починає коливатися і поліетилен стає пластичним.

PE-RT – новий клас поліетилену для виробництва труб холодного, гарячого водо постачання та опалення. PE-RT створювався в якості заміни зшитого поліетилену PEX, який, незважаючи на свої властивості, має деякі незручності для виробників і споживачів труб: його не можна зварювати, він не витримує вторинної переробки, вимагає зшивання, тоді як PE-RT – звичайний термопласт (як, наприклад, поліпропілен PPRC) – володіє близькими до PEX-властивостями, але при переробці даний матеріал не вимагає зшивання.

Поліетилен підвищеної термостійкості PE-RT – це етилен-октеновий сополімер, що володіє унікальною молекулярною структурою з контрольованим розподілом бічних ланцюгів, що дозволяє досягти високих показників опору гідростатичної напруги в широкому інтервалі температур експлуатації (від -50 до +95 ° C).

 


Отримати консультацію та зробити замовлення

Ви маєте можливість у наших менеджерів за телефоном:
+38(067) 4 833 833
+38(095) 711 66 46