Generic selectors
Тільки точні співпадіння
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати в сторінках

Український виробник поліетиленових труб, терморезисторних та стикових з’єднувальних частин для водо-, тепло-, газопроводів

Відмова від відповідальності

Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства України, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може тим чи іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, його вмісту та використання.

Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які втрати чи пошкодження, зокрема, без обмежень, прямі чи опосередковані втрати чи збитки, які виникають у результаті втрати даних чи доходів через використання цього веб-сайту чи у зв’язку з таким використанням.

За будь-яких умов Адміністрація Сайту не нестиме відповідальності перед будь-якою стороною за будь-якого прямого, непрямого, особливого або іншого непрямого збитку в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який містить посилання з нашого сайту.

За допомогою цього веб-сайту ви можете зв’язатися з іншими веб-сайтами, які не знаходяться під контролем «ТерПолімерГаз». Ми не контролюємо зміст та доступність цих сайтів. Включення будь-яких посилань необов’язково відповідає рекомендаціям або затвердженню інформації, що міститься на таких сайтах.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами українського права. Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовані до використання їм Сайту, оскільки він не робить відплатних послуг. Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності» встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.