Generic selectors
Тільки точні співпадіння
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати в сторінках

Український виробник поліетиленових труб, терморезисторних та стикових з’єднувальних частин для водо-, тепло-, газопроводів

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

 

ТОВ ПГ «ТерПолімерГаз» використовує політику конфіденційності, в законодавчому розумінні, для демонстрації поваги до особистого (приватного) життя користувачів своїх сайтів. Просимо, ознайомитись із інформацією зазначеною нижче, щоб дізнатися більше про політику конфіденційності даного ресурсу та ставлення до персональної інформації, отриманої від користувачів та клієнтів.

Що означає політика конфіденційності

  • Даний документ стосується особистої інформації, зібраної «ТерПолімерГаз» за допомогою даного сайту та її управління.
  • Дія даного документа не поширюється на діяльність компаній, якими «ТерПолімерГаз» не володіє і не контролює.

Збір і використання особистої інформації

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Відвідувачу може бути запропоновано ввести персональні дані для цілей реєстрації на Сайті. Після заповнення форм, що розміщені на Сайті, вважається, що відвідувач надав згоду на обробку «ТерПолімерГаз»  своїх персональних та контактних даних. «ТерПолімерГаз» може зберігати інформацію про з’єднання, трафік, дату та час тривалості роботи відвідувача на Сайті. Персональні дані відвідувачів використовуються задля забезпечення обміну інформацією, відносин у сфері реклами та комунікації відповідно до Законів України “Про захист персональних даних”, “Про інформацію”, “Про рекламу”, “Про телекомунікації”, “Про підприємництво”, “Про захист інформації в інформаційнотелекомунікаційних системах”, НД ТЗІ 2.5-010-03 “Вимоги до захисту інформації WEB- сторінки від несанкціонованого доступу”.

Вибравши послугу або товар в «ТерПолімерГаз», ви на добровільних засадах надаєте нам особисту інформацію та даєте свою згоду на збір даних відповідно до даної політики конфіденційності.

Автоматичний збір і використання інформації Автоматично збирається і зберігається наступна інформація:

– доменне ім’я, IP-адреса, за допомогою який ви заходите на Сайт;

– вид браузера та операційної системи;

– дата і час відвідування Сайту;

– переглянуті сторінки;

– якщо Ви перейшли на Сайт по посиланню з іншого сайту

– адреса цього сайту.

Відомості про трафік, який проходить через мережу, електронною поштою, і активність відвідувача в мережі Інтернет на Сайті захищені відповідно до законодавства. Це означає, що співробітники не можуть втручатися в таємницю телекомунікацій. Ми маємо право надати будь-яку особисту інформацію відвідувачів Сайту на вимогу правоохоронних органів, за ухвалою/рішенням суду чи в рамках інших законних процедур, або ж на іншу правомірну вимогу вимогу згідно з чинним законодавством України. Ми не несемо відповідальності за упущену вигоду, неотриманий прибуток, втрату даних, або будь-які інші збитки відвідувачів Сайту, якщо такі виникли при користуванні Сайтом. Відвідувач Сайту використовує Сайт на його власний ризик.

Безпека

  • Повідомляємо, що передача даних через інтернет не може вважатися на 100% безпечною. Проте, ваша інформація на Сайті надійно захищена і повністю конфіденційна.
  • Ми також захищаємо вашу особисту інформацію від несанкціонованого доступу за допомогою мережевих брандмауерів, процедур контролю доступу та застосовуємо фізичні заходи безпеки.
  • Також зберігаємо вашу особисту інформацію рівно стільки, скільки необхідно для виконання конкретних завдань і цілей, зазначених вище або відповідно до закону.

Зміни в політиці конфіденційності

  • «ТерПолімерГаз» може в будь-який час без попереднього повідомлення та на власний розсуд змінювати правила політики конфіденційності. Будь ласка, періодично перечитуйте дану політику конфіденційності щоб бути в курсі таких змін.