Generic selectors
Тільки точні співпадіння
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати в сторінках

Український виробник поліетиленових труб, терморезисторних та стикових з’єднувальних частин для водо-, тепло-, газопроводів

Для дилерів

Компанія “ТерПолімерГаз” зацікавлена ​​у співпраці з Вашим підприємством на взаємовигідній основі. Запрошуємо Вас отримати статус дилера для просування нашої продукції на ринку Вашого регіону. Будучи виробником фітингової продукції для монтажу і будівництва газо- і водопроводів, ми готові забезпечити поставки своєї продукції в Ваш регіон.

Наша продукція

Поліетиленові труби для газо і водопостачання, литі і терморезисторні фітінги, переходи ПЕ/Сталь, дворові газові вводи виробляються під зареєстрованою торговою маркою “ТерПолімерГаз”. Наша компанія бере участь на міжнародних виставках представляючи свою продукцію.

Ми працюємо на якісному імпортному обладнанні, використовуємо сертифіковану сировину високої марки, тестуємо зразки в лабораторії – звичайно ж внаслідок цього ми можемо гарантувати якість своєї продукції.

З кожної партії одна деталь проходить обов’язкове тестування в лабораторних умовах згідно Державного стандарту України ДСТУ.

Дилерський пакет

У розпорядженні дилерів “ТерПолімерГаз” широкі можливості просування продукту нашого виробництва. Партнерам надаються максимально вигідні умови для продажів, надається інформаційна і рекламна підтримка.

Дилерський пакет включає в себе:

  • Забезпечення різної поліграфічної та інформаційної продукції
  • Навчання ваших торгових фахівців продажу нашого продукту
  • Забезпечення демонстраційними матеріалами ваших фахівців
  • Безкоштовна доставка на Ваш склад
  • Надання рекламних стендів
  • Детальні інструкції по застосуванню нашої продукції
  • Безкоштовні консультації з організаційних і технічних питань

Для того, щоб стати дилером продукції “ТерПолімерГаз”, Вам необхідно зв’язатися зі спеціалістом компанії для більш детального обговорення можливості співпраці.