Generic selectors
Тільки точні співпадіння
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати в сторінках

Український виробник поліетиленових труб, терморезисторних та стикових з’єднувальних частин для водо-, тепло-, газопроводів

Терморезисторні муфти виробництва “ТерПолімерГаз”

Висока якість терморезисторних муфт “ТерПолімерГаз”, що підтверджена європейськими та українськими сертифікатами відповідності, постійна наявність продукції на складах та демократична ціна забезпечують бренду “ТерПолімерГаз” заслужене місце на українському ринку серед аналогічних систем.

Терморезисторні муфти “Терполімергаз” виготовляються методом лиття. Під час виробництва у внутрішню поверхню вбудовується нагрівальна спіраль. Коли електричний струм пропускається через спіраль, вона нагріває поліетилен зовнішньої поверхні труби і внутрішню поверхню фітинга. Поліетилен обох поверхонь розплавляється та приварюється один до одного. Сполучні муфти терморезисторні виготовляються з поліетилену марки PE-100

Для зварювання терморезисторних муфт використовують спеціальне терморезисторне зварювальне обладнання. Терморезисторні (електромуфтові) зварювальні апарати, наприклад, «Оптіма-231»

Продукція відповідає вимогам національних стандартів:

*  ДСТУ Б В.2.7-179:2009 “Будівельні матеріали. Деталі з’єднувальні для газопроводів із поліетиленових труб. Технічні умови”

*  ДСТУ Б В.2.7-178:2009 “Будівельні матеріали. Деталі з’єднувальні для водопроводів із поліетиленових труб. Технічні умови”

Кожна терморезисторна муфта “ТерПолімерГаз” постачається з наклейкою, яка містить основні дані виробу. У ній зазначено інформацію: найменування виробника, тип і розмір фітингу, параметри зварювання за нормальних умов введення параметрів зварювання вручну, штрих-код для автоматичного введення в зварювальний апарат параметрів муфти та параметрів зварювання за допомогою сканера для штрих-коду. У маркуванні містяться дані про температуру нагрівання, силу напруги та часу остигання, необхідного для отримання герметичного з’єднання фітинга з трубою.

Монтаж терморезисторних муфт “ТерПолімерГаз” можна проводити при температурі від -5°С до +40°С. У випадках, коли температура повітря вища або нижча від зазначених параметрів, зварювальні роботи слід проводити в приміщеннях або спеціальних укриттях, які забезпечать дотримання температурного режиму. 

Також ми надаєм послуги зі зварювання та монтажу поліетиленового трубопроводу.
Для замовлення або консультації телефонуйте нашим менеджерам:
+38(067)4 833 833
+38(095)711 55 82