Generic selectors
Тільки точні співпадіння
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати в сторінках

Український виробник поліетиленових труб, терморезисторних та стикових з’єднувальних частин для водо-, тепло-, газопроводів

Про компанію

ТерПолімерГаз – українська компанія, що налагодила виробництво терморезисторних та стикових фітингів для поліетиленового трубопровода 30 листопада 2007 року.

          З 2017 року запущена лінія по виробництву поліетиленових труб для газо- та водопостачання.

         В 2023 році компанія почала виробляти труби каналізаційні гофровані для мереж безнапірної каналізації з поліпропілену.

      На теперішній час компанія спеціалізується на трубах та фітингу по таких напрямках, як водопостачання, газопостачання, водовідведення (каналізування) та теплопостачання.

     Сучасне виробництво, повний технічний супровід, широкий асортимент, якість, надійність, ефективність, ціна – роблять продукцію компанії «ТерПолімерГаз» однією з кращих на ринку України, Грузії, Румунії, Польщі, Молдови та Болгарії.

       На сьогодні компанія досягла значних успіхів у модернізації виробництва та створенні сучасної лабораторії, допомагає у розробці інноваційних технологій та контролі виготовленої продукції. Цех для виробництва оснащений обладнанням Fusion та Welding Machines, щоб виготовляти якісні комплектуючі для трубопроводів. Завод виробляє готові конструкції трубопроводів на замовлення, надає в оренду обладнання для стикового та терморезисторного зварювання. А також пропонує послуги монтажу трубопровідних систем.

«ТерПолімерГаз» гарантує належну якість своєї продукції та повну відповідність європейським стандартам, про що свідчать відповідні висновки лабораторних досліджень. Компанія запровадила та реалізує Систему управління якістю виробництва ISO 9001. Ми застосовуємо лазерну систему маркування продукції. Наше маркування є стійким до хімічних та механічних впливів, захищене від підробок.

Якість продукції досягається завдяки використанню сучасного обладнання для моніторингу етапів виробництва. Вхідний контроль проходять всі матеріали, які надходять на склад сировини та комплектуючих.

Кожна виготовлена партія продукції проходить обов’язковий вихідний контроль на відповідність вимогам технічної документації. Відібрані зразки проходять весь спектр випробувань на відповідність НД: приймально-здавальні, періодичні, сертифікаційні, кваліфікаційні випробування на відповідність фізико-механічним властивостям та стійкості до гідравлічних навантажень, перед тим як попадуть споживачу.

Компанія «ТерПолімерГаз» забезпечує сервісне обслуговування, що включає ряд послуг:

  • інформаційна та технічна підтримка;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування зварювальних апаратів;
  • виїзд спеціаліста, у разі необхідності.

Наші спеціалісти беруть участь у міжнародних семінарах та конференціях. Ми обмінюємося досвідом із українськими та європейськими виробниками трубопровідних систем.

Дякуємо нашим партнерам за довгу та плідну співпрацю. Запрошуємо потенційних клієнтів відвідати наше виробництво, лабораторію, і впевнені – наша продукція задовольнить усі Ваші вимоги.