Generic selectors
Тільки точні співпадіння
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати в сторінках

Український виробник поліетиленових труб, терморезисторних та стикових з’єднувальних частин для водо-, тепло-, газопроводів

Призначення та особливості втулки під фланець

Втулка під фланець використовується для фланцевого приєднання поліетиленової труби до сталевої або запірної арматури. Дана втулка є єдиним елементом у своєму роді, що забезпечує роль бурту між притискним фланцем і відповідним фланцем сталевої труби, засувки або запірного клапана. Для виробництва даного виробу застосовується поліетилен високої якості марки ПЕ100 в SDR11. Це маркування свідчить, що втулка може працювати в трубопроводах з максимальним робочим тиском 12 атм, при температурі середовища, яке транспортується до 40 градусів за шкалою Цельсія. Завдяки використанню сировини ПЕ100, втулка володіє чудовими хімічними і фізичними характеристиками, що забезпечує широку сферу застосування і довгий термін експлуатації вузлів.

Поліетиленова втулка під фланець використовується спільно з притискним фланцем, який повинен мати ширший внутрішній діаметр, ніж звичайний стандартний фланець. Установка розточеного фланця під втулку ПЕ відбувається наступним чином: спочатку фланець одягається на втулку з бурти, який фіксує фланець. Потім втулка приварюється в стик або за допомогою терморезисторного фітинга до закінчення поліетиленової труби. Далі приєднуємо необхідну арматуру, яка має фланцевий тип кріплення. Монтаж між фланцями проводиться з використанням болтів або шпильок.

Також ми надаєм послуги зі зварювання та монтажу поліетиленового трубопроводу.
Для замовлення або консультації телефонуйте нашим менеджерам:
+380 67 483 38 33
+380 95 711 55 82